Gdy liczy się… Zawsze możesz liczyć na Uncle Ben’s!

Poznaliście już naszą nowość? Rozszerzyliśmy ofertę o saszetki gotowego ryżu w 15 smakach, które możecie przygotować w mikrofalówce lub na patelni w zaledwie 2 minuty!

W roku 2019 chcemy wskazać wszystkie korzyści wynikające z wykorzystania tych pysznych saszetek. Chcemy pokazać, że gotowanie jest łatwe, szybkie i zawsze się udaje! Dlatego, gdy liczy się szybki obiad… możesz liczyć na Uncle Ben’s!

Zgodnie z ideą komunikacji “Gdy liczy się…” wskazujemy sytuacje, które są ważniejsze niż gotowanie i przepisy, dzięki którym ograniczymy czas spędzony w kuchni. Saszetki występują w aż piętnastu wariantach smakowych.

Jeśli chcecie poznać wiele sposobów na wykorzystanie naszych produktów dołączcie do nas na Facebooku i Instagramie, gdzie przez cały rok będziemy Wam pokazywać, co gotować, gdy liczy się… chwila; spotkanie z przyjaciółmi; wiosenne dbanie o formę czy spontaniczna wycieczka i to wszystko, co kochacie. Możliwości jest tak wiele, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy!

Historia marki

W 1946 roku ryż naszej produkcji oficjalnie nazwaliśmy UNCLE BEN'S® ORIGINAL CONVERTED® Brand Rice - imię i postać wujka Bena nie wzięły się jednak znikąd! W tym okresie, w amerykańskim stanie Texas, najbardziej cenionym hodowcą ryżu był farmer powszechnie znany jako wuj Ben i tak jego imię stało się synonimem najlepszej jakości ryżu parboiled na świecie.

Nazwa dla marki

Rozmawiając o wdrożeniu produktów Uncle Ben’s założyciele firmy doszli do wnioski, że „Wujek Ben” potrzebuje twarzy.
I tak wizerunek wuja Bena, który od dziesięcioleci zdobi nasze opakowania, został zapożyczony od ogromnie cenionego, chicagowskiego chefa imieniem Frank Brown. Gdy w 1947 do sprzedaży trafiły pudełka cenionego ryżu sygnowane nazwą Uncle Ben’s i wizerunkiem uśmiechniętego kucharza, nikt nie przypuszczał, że w 2015 nasza marka będzie dysponowała 126. placówkami produkującymi ryż w ramach polityki zrównoważonego rozwoju - zupełnie bez odprowadzania resztek na składowiska odpadów! Uncle Ben’s od ponad siedemdziesięciu lat dba o to, by na Twój stół trafiał ryż doskonały!

Gwarancja Jakości

Waga, jaką przykładamy do najwyższej jakości, doskonałego smaku, łatwości przygotowania jest gwarancją satysfakcji jedzenia i gotowania. Podczas produkcji używamy wyłącznie specjalnej, wysokiej jakości odmian ryżu, które zapewniają o wiele lepszy smak i łatwość w przygotowaniu. Specjalne uprawy zapewniają mniejszą kleistość ziarenek, dzięki czemu gotowany o 5 minut za krótko lub za długo nasz ryż wciąż będzie idealny. To właśnie dlatego Uncle Ben’s - ryż pakowany luzem i ryż w saszetkach jest wybierany przez konsumentów na całym świecie.

Więcej inspiracji czeka na kanałach social media

Ustawienia plików cookie